Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Rozwój platformy Amodit
+48
1. Podsumowanie roku 2021 w kontekście zmian w Amodit 
2. Rozwój platformy do elektronicznego podpisywania dokumentów (Amodit TrustCenter) 
3. Plany rozwojowe na rok 2022
Kierunek rozwoju Amodit uzależniony jest w głównej mierze od potrzeb naszych Klientów, ale również od naszych pomysłów na to, aby dostarczać produkt spełniający różnorodne oczekiwania użytkowników. W związku z tym chcielibyśmy podsumować rok 2021 i pokazać, jak zmienił się system. Opowiemy również o planach rozwojowych na rok 2022. Zapraszamy do dołączenia do webinaru, podczas którego podsumujemy zmiany i podzielimy się naszymi planami na najbliższe czas.
Czas trwania: około 80 minut

Agenda:
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.