Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Jak wygląda prowadzenie dokumentacji pracowniczej w formie elektronicznej w systemie Amodit?
+48
Jak wygląda przykładowa eTeczka w systemie AMODIT? Jak w prosty sposób rejestrować nowe dokumenty? Jaki proces przechodzi dokument zanim trafi do teczki pracownika? Jak szybko i wygodnie wyszukiwać dokumenty w rejestrze?
Czas trwania: około 15 minut

W webinarium odpowiadamy na te, ale również wiele innych pytań. Pokazujemy przede wszystkim, jak wygląda prowadzenie dokumentacji pracowniczej w systemie AMODIT. Zapraszamy do oglądania!

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz e-mail z nagraniem z webinarium.
Prelegent
Janusz Bossak
Dyrektor rozwoju AMODIT Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek
Skutecznie łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym w zakresie optymalizacji procesów, poprawy wydajności i zmniejszenia kosztów pracy. Wytycza ścieżki rozwoju Platformy AMODIT. Jego pasją jest fotografia.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.