Podsumowanie kwartału IV 2023
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości AMODIT
+48
Poznaj najnowsze funkcje i aktualizacje w nadchodzącej wersji beta.240331 AMODIT. Podczas wydarzenia omówimy kluczowe zmiany wprowadzone w IV kwartale, w tym nowości dotyczące m.in.: modułu raportowego, formularzy i podpisów elektronicznych. Dowiedz się, jak te zmiany usprawnią Twoją codzienną pracę w 2024 roku!
Agenda webinaru
Moduł raportowy
• Sprawdzimy, co nowego w module raportowym. Dostosowaliśmy większość brakujących funkcjonalności względem starego modułu.
Formularze
• Przed wykonaniem reguły na formularzu chcesz zadać pytanie użytkownikowi? To już możliwe!
Źródła zewnętrzne
• Odnośnik do źródła zewnętrznego - przypomnijmy sobie czym jest i poznamy możliwość filtrowania na formularzu.
Podpisy elektroniczne
• SimplySign w AMODIT - podpis kwalifikowany dokumentu w AMODIT na nieco innych zasadach. Przygotowaliśmy integrację, która umożliwi podpisanie dokumentu podpisem SimplySign bez użycia AMODIT SignApp.
AI
• Chat GPT w regułach AMODIT - zastosowanie AI w kodzie dowolnej reguły otwiera szereg nowych możliwości. AI może wspierać użytkowników na dowolnym etapie procesu.
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.