Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości Amodit - podsumowanie kwartału IV 2022
+48
Koniec roku to także koniec prac nad wersją AMODIT 221231.BETA. Zapraszamy na webinar, na którym zaprezentujemy najważniejsze nowości wdrożone w minionym kwartale. Opowiemy o pierwszych efektach prac nad systemowymi źródłami danych, dzięki którym użytkownicy zyskają możliwość tworzenia raportów w oparciu o przygotowane przez nas dane systemowe. Omówimy także kilka propozycji raportów systemowych przygotowanych na podstawie danych ze źródeł systemowych. Podczas webinaru poruszymy również zmiany na liście raportów oraz dalszy plan na rozwój tego widoku. W ostatniej części przejdziemy przez nowy konfigurator obszarów, który umożliwi wygodne zarządzanie obszarami biznesowymi w aplikacji AMODIT.
Czas trwania: około 35 minut

Agenda:
1. Systemowe źródła danych
2. Raporty systemowe
3. Nowy widok listy raportów
4. Konfigurator obszarów
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.