Podsumowanie kwartału III 2023
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości AMODIT
+48
Poznaj najnowsze funkcje i aktualizacje w nadchodzącej wersji beta.231231 AMODIT. Podczas wydarzenia omówimy kluczowe zmiany wprowadzone w III kwartale, w tym nowości dotyczące dashboardów, modułu raportowego oraz zarządzania korespondencją i przesyłkami. Dowiedz się, jak te innowacje mogą zoptymalizować i usprawnić Twoją codzienną pracę!
Agenda webinaru
Dashboardy
Odkryj nowoczesność i intuicyjność naszych dashboardów, które teraz są jeszcze bardziej dostosowane do Twoich potrzeb i zwiększają produktywność.
Raporty
• Poznaj nowe funkcje unowocześnionego modułu raportowego i dowiedz się, jak efektywnie analizować dane, używać filtrów agregacyjnych oraz rozumieć różnice między wykresem Gantt’a a planowaniem zasobów.
eDoręczenia
Dowiedz się, jak technologia eDoręczeń i jej integracja z AMODIT może zautomatyzować zarządzanie korespondencją i usprawnić przepływ dokumentów w Twojej firmie.
Rozbudowa eNadawcy
• Zobacz korzyści płynące z opcji rejestracji masowej i dowiedz się, jak rozbudowa eNadawcy może usprawnić zarządzanie przesyłkami w Twojej firmie.
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.