Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości Amodit - podsumowanie kwartału III 2022
+48
Kolejny kwartał prac nad rozwojem AMODIT za nami. Zapraszamy na webinar, na którym opowiemy o connectorze umożliwiającym komunikację z rządowym KSeF. Zobaczysz również, jak wygląda integracja AMODIT z aplikacjami firm kurierskich. Na webinarze porozmawiamy także o tym, jak zmieniły się wcześniej znane funkcjonalności, jak zakładka Mój zespół.  Wspomnimy również o nowych możliwościach integracji z AMODIT, czyli przejście na RestAPI. Opowiemy co się za tym kryje i co oznacza dla naszych Klientów.
Czas trwania: około 60 minut

Agenda:
1. Co nowego w KSeF?
2. AMODIT REST API
3. Zmiany w wyglądzie i funkcjonalnościach zakładki Mój zespół
4. Integracje z aplikacjami firm kurierskich
Prelegenci
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
Piotr Wągiel
Software Development Director ASTRAFOX
Absolwent informatyki na Politechnice Lubelskiej oraz zarządzania projektami na Politechnice Warszawskiej. Odpowiedzialny za dział wytwarzania aplikacji dedykowanych realizujący najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa. 
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.