Podsumowanie kwartału II 2023
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości AMODIT
+48
Poznaj nowości AMODIT w wersji beta.230930! Zobacz, jak nasz nowy moduł raportowy, wspierany przez sztuczną inteligencję, może zrewolucjonizować Twoje procesy raportowe. Odkryj także, jak integracja z ePUAP i Profilem Zaufanym otwiera drzwi do pełnej digitalizacji korespondencji w jednostkach publicznych. Dowiedz się więcej o eDoręczeniach, rozwiązaniu, które odmieni procesy korespondencyjne w firmach już w 2024 roku. Sprawdź, jak nasza integracja z bazą adresów GUS TERYT ułatwia wprowadzanie i zarządzanie danymi adresowymi.
Agenda webinaru
Nowy moduł raportowy wspierany przez AI.
• Odkryj nowy, prostszy sposób konfiguracji raportów poprzez łatwe przeciąganie i upuszczanie elementów.
• Dowiedz się, jak technologia sztucznej inteligencji ułatwia korzystanie z kreatora filtrów.
• Poznaj nowy, atrakcyjny wygląd raportów, który sprawi, że wizualizacja Twoich danych stanie się jeszcze bardziej efektywna i czytelna.
Integracja z ePUAP i podpis Profilem Zaufanym dla jednostek publicznych.
• Zobacz, jak integracja z ePUAP umożliwia digitalizację procesów korespondencyjnych w jednostkach publicznych.
• Przedstawimy, jak AMODIT może stać się głównym miejscem obsługi korespondencji z ePUAP, zapewniając efektywne przepływy dokumentów wraz z podpisem Profilem Zaufanym.
Czy jesteś gotowy na eDoręczenia?
• Sprawdź, co nowego w procesach korespondencyjnych czeka nas już w 2024 roku i zaplanuj swoje działania z wyprzedzeniem.
Integracja z bazą adresów GUS TERYT.
• Odkryj, jak integracja z bazą GUS TERYT minimalizuje ryzyko błędów i zapewnia spójność danych adresowych gromadzonych w Twoich procesach.
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.