Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Nowości Amodit - podsumowanie kwartału II 2022
+48
1. Monitor wydajności
2. Sposób na bezpieczeństwo danych wrażliwych 
3. Nowa odsłona obsługi zastępstw
4. Podpis kwalifikowany w AMODIT TrustCenter obsługiwany także na macOS
5. Co nowego w KSeF?
Kolejny kwartał prac nad rozwojem AMODIT za nami. Zapraszamy na webinar, na którym opowiemy o zupełnie nowej funkcjonalności systemu, jaką jest monitor wydajności. Porozmawiamy również o tym, jak zmieniły się znane wcześniej funkcjonalności. Wspomnimy także o tym, co aktualnie testujemy, by pojawiło się w najbliższej wersji, czyli rozszerzenie bezpieczeństwa danych, obsługa zastępstw oraz obsługa podpisów kwalifikowanych.
Czas trwania: około 60 minut

Agenda:
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.