Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Analizuj i realizuj założone cele z modułem raportowym Amodit
+48
1. Przykładowe zastosowanie modułu raportowego oraz dashboardów 
2. Raport osadzony na sprawie
3. Dostępne formy wizualizacji danych
4. Źródła
5. Jak zbudować swój pierwszy raport?
Jakie możliwości wizualizacji danych daje AMODIT? Skąd mogą pochodzić dane będące źródłem raportu? W jaki sposób utworzyć swój pierwszy raport i kto może to zrobić? Jak wykorzystać raporty kontekstowo osadzając je na sprawie? Zobacz użycie modułu raportowego oraz dashboardów AMODIT w praktyce.
Czas trwania: około 60 minut

Podczas webinarium pokażemy realne zastosowanie analizy danych w przykładowych procesach oraz jak budować raporty z AMODIT.

Agenda:
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.