Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Koniec ery dokumentów papierowych w firmie,
czyli obieg elektroniczny w przedsiębiorstwie
+48
Przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie firmy? Jak przejść z wersji papierowej dokumentów na wersję elektroniczną? Jakie korzyści odnosi firma, tworząc cyfrowy ekosystem? W jakich obszarach w firmie najlepiej sprawdza się digitalizacja procesów i dokumentów? Na te oraz inne pytania odpowiemy podczas prezentacji platformy AMODIT – innowacyjnego i intuicyjnego rozwiązania, które z sukcesem pomaga optymalizować procesy biznesowe naszych Klientów.
Czas trwania: około 30 minut
Prelegent
Monika Pietruszyńska
Doradca ds. Procesów Biznesowych  AMODIT
Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie systemów biznesowych: workflow, ERP, CRM, BI. Pomaga optymalizować procesy biznesowe w firmach. Absolwentka PW, SGH. Sprzedaje, negocjuje oraz prezentuje AMODIT. Uwielbia teatr oraz podróże. 
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.