Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu

Jak przejść z papierowej dokumentacji pracowniczej na elektroniczną? Case study firmy Mobica.
+48
  • Rozmowę z Martą Marcinkowską | Senior HR Administration Specialist z Mobica Limited poprowadzi Magdalena Mann | Senior Sales Manager Amodit - 45 minut 
  • Sesja Q&A - 10 minut 
  • Jak wygląda przykładowa eTeczka w systemie AMODIT? Warsztat z Damianem Kamińskim | Implementation Manager Amodit - 20 minut 
  • Sesja Q&A - 10 minut
Rozporządzenie wprowadzone 1 stycznia 2019 roku pozwoliło na całkowitą zmianę w podejściu firm do przetwarzania i przechowywania dokumentacji pracowniczej. Organizacje działające w Polsce zyskały możliwość cyfryzacji wszystkich akt osobowych zatrudnionych pracowników. Na pozytywne efekty nie trzeba było długo czekać. Dostrzegły je nie tylko firmy, które otrzymały szansę zmiany istniejących procesów, ale również pracownicy, zyskujący w ten sposób łatwy dostęp do swoich akt. 

Dlaczego firmy są zainteresowane eTeczką? Jakie są koszty tworzenia i utrzymania teczki pracowniczej w wersji papierowej? Jakie korzyści zyskuje organizacja, wprowadzając dokumentację elektroniczną?
Czas trwania: około 1,5 godziny

Agenda:
Prelegenci
Marta Marcinkowska
Senior HR Administration Specialist MOBICA LIMITED
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ponad 6 lat związana z kadrami. Prywatnie miłośniczka aranżacji wnętrz i zabiegana mama.
Magdalena Mann
Senior Sales Manager AMODIT
Jej konikiem są rozporządzenia i ustawy dot. nowoczesnych rozwiązań IT w działach HR. Szybkie rozwiązywanie problemów i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów to jej specjalność. Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie systemów biznesowych: workflow, ERP, CRM, BI. Uwielbia kuchnie świata i zdrowe jedzenie, ponieważ do pracy i pasji podchodzi z naukowym zacięciem. Jest w trakcie robienia studiów podyplomowych z zakresu dietetyki na SGGW. 
Damian Kamiński
Implementation Manager AMODIT
Odpowiedzialny za koordynację wdrożeń systemu wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe w obszarze HR, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.