Automatyzacja i obieg dokumentów jako narzędzia strategiczne dla funkcjonowania firmy
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Finanse średnich i dużych firm
+48
Zapraszamy w podróż do świata finansów, gdzie faktury są opisywane i opłacane na czas, a nieobecność pracownika to nie problem, bo zastępca jest zawsze na bieżąco. Szef obserwuje płynność procesów, a księgowość idzie do pracy z uśmiechem dzięki prostym i efektywnym rozwiązaniom. Podczas webinaru zgłębimy tajniki Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) i pokażemy, jak zmniejszyć obawy z nim związane. Dodatkowo odkryjemy, jak automatyzacja może zmniejszyć ilość powtarzalnych zadań, przynosząc efektywność i prostotę w obiegu dokumentów w firmie. Gotowi do rozpoczęcia tej ekscytującej podróży?

Zapisz się na nasz webinar i odkryj innowacje, które rewolucjonizują świat finansów.
Agenda webinaru
Automatyzacja w dziale finansów
• Dlaczego to ważne?
Kluczowe procesy finansowe
• Case study najczęstszych problemów i ich konsekwencji.
Rozwiązania
• Personalizowane rozwiązania do automatyzacji finansów: jak działają, jak je wdrożyć i jakie są ich plusy i minusy.
KSeF
• Jak poradzić sobie z fakturami ustrukturyzowanymi?
Sesja Q&A
• Eksperci odpowiadają na pytania.
Prelegent
Ewa Borawska-Wajnert
Doradca ds. procesów biznesowych AMODIT
Od 20 lat w sprzedaży i systemach korporacyjnych. Walka z procesami, zwłaszcza przy presji czasu, pozwoliły jej na zdobycie doświadczenia w pracy nad usprawnieniami biznesu. Znając oddolnie bolączki użytkowników procesów, pomaga znaleźć sposoby na automatyzację, by praca była przyjemniejsza, mniej stresująca a cele biznesowe realizowane w szybszym czasie.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.