Rozwiązanie dla działu kadr
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
eTeczka: Rewolucja w zarządzaniu dokumentacją pracowniczą
+48
Czy wiesz, że prowadzenie akt osobowych tylko jednego pracownika to nawet 200 dokumentów? Zastanawiałeś się kiedyś, ile kosztuje ich przechowywanie? Upewnij się, że wszystkie procesy przebiegają zgodnie z przepisami i bądź w stanie sprawnie wyszukać wszystkie potrzebne dokumenty.

Rozporządzenie z 1 stycznia 2019 roku zmieniło wszystko w podejściu firm do przetwarzania oraz przechowywania dokumentacji pracowniczej i umożliwiło pełną cyfryzację akt osobowych. Jeżeli Twoja firma nie zdecydowała się jeszcze skorzystać z tego udogodnienia, zapisz się na webinar. Poznaj korzyści płynące z eTeczki!
Na webinarze poruszymy m.in. kwestie:
Zwiększenia efektywności pracy i oszczędności czasu
Automatyzacji procesów związanych
z zarządzaniem dokumentacją
Zgodności
z przepisami
Czasu i kosztów wdrożenia
Prelegenci
Magdalena Mann
Senior Prospecting Manager AMODIT
Jej konikiem są rozporządzenia i ustawy dot. nowoczesnych rozwiązań IT w działach HR. Szybkie rozwiązywanie problemów i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów to jej specjalność. Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie systemów biznesowych: workflow, ERP, CRM, BI.
Damian Kamiński
Project Manager AMODIT
Odpowiedzialny za koordynację wdrożeń systemu wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe w obszarze HR, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.