Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
E-podpis w Twojej firmie
+48
1. Elektroniczne podpisanie umowy - zalety i brak wad.
2. Umowa podpisana, ale dlaczego nie chcieć więcej? Elektroniczne przygotowanie treści umowy.
3. Powody cyfryzacji obszaru prawnego/HR w firmach. Która wersja umowy jest tą ostateczną? Czy kontrahent odesłał umowę o identycznej treści? Case studies naszych wdrożeń.
4. Rodzaje podpisów elektronicznych.
Elektroniczne podpisywanie dokumentów jest nadal niewystarczająco rozpowszechnione w kontaktach gospodarczych, pomimo wielu korzyści, które za sobą niesie. Prawdopodobnie głównymi powodami takiego stanu są: przyzwyczajenie, niechęć do zmian, brak odpowiedniej wiedzy oraz brak gotowości partnerów biznesowych, co zamyka błędne koło trwania tego stanu. W AMODIT można nie tylko podpisać elektronicznie umowę (lub inny dokument), ale także wspomóc przygotowanie do jej podpisu. 
Czas trwania: około 60 minut

Zapraszamy na webinar, podczas którego podzielimy się praktyczną wiedzą związaną z zawieraniem umów oraz zaprezentujemy niektóre aspekty tego procesu na przykładzie systemu AMODIT.

Agenda:
Prelegent
Gabriel Stanek
Konsultant Systemu Obiegu Dokumentów AMODIT
Absolwent Wydziału Zarządzania AGH, certyfikowany analityk biznesowy. Wdraża system AMODIT u Klientów, specjalizuje się w obszarze obiegu umów oraz podpisów elektronicznych. W wolnych chwilach gra na kontrabasie lub w badmintona.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.