POZNAJ TAJEMNICE
KRAJOWEGO SYSTEMU E-FAKTUR!
Prosta i skuteczna metoda na KSeF,
czyli KSeF Connector.
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Czy o KSeF wiesz już wszystko?
+48
Przygotuj się na obowiązkowy KSeF i zdigitalizuj obszar finansowy w firmie!

Nadchodzą zmiany w przepisach dotyczących przechowywania oraz przetwarzania faktur w firmach. Wdrożenie Krajowego Systemu e-Faktur stanie się obowiązkiem każdej organizacji. To duża zmiana dla przedsiębiorców. Z czym się one dokładnie wiążą? Jakie szanse i zagrożenia za sobą niesie? Czy wiesz, że Twój system ERP nie wystarczy, by obsłużyć KSeF? Jak sobie z tym poradzić?
Poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania! Na bezpłatnym webinarze w prosty i przystępny sposób wytłumaczymy, jak uporać się z nowymi przepisami.

Z webinaru dowiesz się m.in: 
  • Jak funkcjonuje KSeF i jakie zmiany wprowadza ustawa. 
  • Jak usprawnić proces przesyłu faktur przy wykorzystaniu KSeF Connector. 
  • Jak dokonać integracji z KSeF, gdy firma posiada wiele systemów, występuje wielospółkowość, chcesz wiązać faktury z załącznikami lub wykonujesz transakcje międzynarodowe.
  • Co zrobić, by zautomatyzować obszar finansowy w firmie. 
Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatny webinar! 
Prelegenci
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie Amodit. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w Amodit.
Piotr Wągiel
Software Development Director AMODIT
Absolwent informatyki na Politechnice Lubelskiej oraz zarządzania projektami na Politechnice Warszawskiej. Odpowiedzialny za dział wytwarzania aplikacji dedykowanych realizujący najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa. 
Monika Pietruszyńska
Senior Sales Manager AMODIT
Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie systemów biznesowych: workflow, ERP, CRM, BI. Pomaga optymalizować procesy biznesowe w firmach. Absolwentka PW, SGH. Sprzedaje, negocjuje oraz prezentuje Amodit. Uwielbia teatr oraz podróże. 
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.