Klucz do rozwiązania Twoich
wyzwań biznesowych.
Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Cyfryzacja w firmie produkcyjnej
+48
Odkryj, jak cyfryzacja może zrewolucjonizować Twoją firmę produkcyjną!
Z webinaru dowiedz się:
Jakie główne problemy napotykają firmy produkcyjne?
• W jaki sposób cyfryzacja może pomóc w ich rozwiązaniu poprzez usprawnienie zarządzania dokumentami i optymalizację procesów?
Przykłady z praktyki firm, które odniosły sukces dzięki transformacji cyfrowej
• Poznaj realne korzyści płynące z wprowadzenia systemów zarządzania dokumentacją i automatyzacji procesów, które odniosły Grupa Żywiec, Holcim i Amrest.
Jakie narzędzia i technologie cyfrowe są niezbędne do transformacji Twojej działalności produkcyjnej?
• Systemy zarządzania dokumentami (DMS), rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych (BPM) oraz inne technologie wspierające efektywność operacyjną.
Konkretne kroki do opracowania skutecznej strategii cyfryzacji
• Zobacz, jak nadążać za konkurencją, ale również wyznaczać nowe standardy na rynku.
Bez względu na to, czy Twoja firma dopiero rozważa wprowadzenie rozwiązań cyfrowych, czy już zaczęła implementować pierwsze zmiany, nasz webinar dostarczy Ci wiedzy i motywacji do dalszego rozwijania Twojej firmy w kierunku cyfryzacji. Zostań liderem w branży produkcyjnej, wykorzystując najnowsze trendy i technologie cyfrowe na drodze do sukcesu.
W obliczu dynamicznych wyzwań biznesowych - takich jak potrzeba zwiększenia efektywności, rosnąca konkurencja, ewoluujące wymagania rynkowe i konieczność szybkiego adaptowania się do oczekiwań klientów - firmy produkcyjne szukają skutecznych rozwiązań. Kluczem do sprostania tym wyzwaniom jest cyfryzacja, czyli wprowadzenie zaawansowanych technologii cyfrowych do zarządzania dokumentacją, procesami oraz całokształtem działalności.
Prelegenci
Lilia Polańska
Doradca ds. procesów biznesowych AMODIT
Posiada ponad 20-letnie doświadczeniem w sprzedaży w branży TELCO/ ICT, medycznej i farmaceutycznej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy w dużych korporacjach z klientami ze średniego oraz kluczowego sektora doradza, jak przy użyciu procesów do automatyzacji pomóc przekształcić biznes w dynamiczne, cyfrowe przedsiębiorstwo.
Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą ICT, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w konsultingu i sprzedaży rozwiązań, wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, skierowanych do firm z różnych branż m.in. Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Usługi. Doświadczony ekspert w zakresie rozwiązań ECM, BPM, BPO, Purchase-to-Pay oraz automatyzacji procesów biznesowych. Uczestniczył w wielu projektach z dziedziny nowych technologii oraz implementacji rozwiązań i usług związanych z digitalizacją i cyfryzacją dla czołowych organizacji na rynku polskim i za granicą.
Paweł Stachurski
Doradca ds. procesów biznesowych AMODIT
Kamil Maciąg
AMODIT Consultant
Specjalista w analizie wymagań i potrzeb klientów, cechuje się zdolnością do proponowania najbardziej optymalnych rozwiązań. Posiada umiejętności w zakresie projektowania i wdrażania procesów w systemie Elektronicznego Obiegu Dokumentów na platformie AMODIT. Jego największe doświadczenie koncentruje się na procesach finansowych obejmujących zapotrzebowania, zamówienia i faktury kosztowe. Posiada także doświadczenie w optymalizacji procesów z innych obszarów, jak na przykład HR.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.