Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
Co powinieneś wiedzieć na temat podpisu elektronicznego?
+48
Z naszego webinarium dowiesz się między innymi, czym jest dokument elektroniczny oraz podpis elektroniczny, czy taki podpis jest bezpieczny, czy jest wiążący prawnie, jakie dokumenty można podpisać w ten sposób, jak przekonać kontrahentów do tej formy?
Czas trwania: około 60 minut

Zebraliśmy najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania, na które odpowiedzą:
► Przemysław Caputa | Techprawnik, czyli prawnik specjalizujący się w branży IT | kanał Techprawnik,
► Przemysław Sołdacki | CEO AMODIT, pomysłodawca systemu AMODIT optymalizującego procesy biznesowe w oparciu o AI i blockchain. 
Rozmowę poprowadzi:
► Grażyna Zawada | Dziennikarka, copywriterka związana z branżą IT oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii w biznesie. 

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz e-mail z nagraniem z webinarium.
Prelegenci
Przemysław Caputa
Techprawnik
Jest hybrydowym prawnikiem, łączącym prawo z IT i jak sam mówi, IT to jego hobby odkąd jako dziecko zepsuł pierwszego PCta swojego taty. 
Przemysław Sołdacki
CEO AMODIT
Pomysłodawca systemu AMODIT optymalizującego 
procesy biznesowe w oparciu o AI i blockchain. 
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64

poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.