Bezpłatny webinar
Nagranie z webinarium dostępne po zarejestrowaniu
AUTOMATYZACJA
w dziale HR
+48
Odkryj moc automatyzacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi!
HR cały czas się rozwija, firmy kładą coraz większy nacisk na rozwój w tym obszarze, a mimo to nie zawsze osiągają zakładane efekty. Dlaczego tak się dzieje? Czego nie dostrzegają, co warto zmienić i na co postawić, by osiągnąć sukces zarówno w działaniach miękkiego, jak i twardego HR? Podczas webinaru znajdziesz odpowiedzi na powyższe oraz inne pytania. Bez zbędnego teoretyzowania - tylko pół godziny, w których zawarte są kluczowe zasady i wskazówki, jak stać się zautomatyzowaną firmą!
Agenda webinaru
Automatyzacja w dziale HR: Dlaczego to ważne?
Aplikacja do obiegu dokumentów: Wprowadzenie
Możliwości tworzenia spersonalizowanych rozwiązań.
Kluczowe procesy HR do automatyzacji.
Przyszłość automatyzacji w HR.
Prelegent
Kamil Dubaniowski
Product Development Manager AMODIT
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
AMODIT
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 64
poland@amodit.com
Jesteśmy producentem światowej klasy platformy dostarczającej rozwiązania dla biznesu. Dzięki systemowi klasy Rapid Business Solution Delivery umożliwiamy szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania.

Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.